Спеціальність Хімія

Шановний абітурієнте!

В цьому році тобі доведеться вирішувати життєво важливі проблеми: яку професію обрати і де її здобути. Давай подумаємо разом!
Насамперед, необхідно обрати спеціальність. Вона повинна тобі приносити задоволення і забезпечувати тебе матеріально. Згоден? Хімія – наука цікава, загадкова і спроможна на диво, тому задоволення ти отримаєш. Хіміки працюють не лише в хімічній, а й металургійній, харчовій, фармацевтичній галузях, в криміналістиці… На будь-якому підприємстві є хімічна лабораторія, а, отже, і можливість для працевлаштування.
    Стосовно ВНЗ. Обирати навчальний заклад потрібно з надійною репутацією, з високим рейтингом і багаторічним досвідом. Черкаський національний університет за свою майже 100-літню історію зумів придбати сучасні навчальні корпуси, затишні гуртожитки, креативні кафе, добре оснащені спортивні і тренажерні зали, сучасні науково-дослідні лабораторії і центри, і навіть ботанічний сад і базу відпочинку в Сокирне.
     Навчальний процес фахівців-хіміків забезпечує висококваліфікований професорсько-викладацький склад, без перебільшення – світового рівня.
    Якщо ж обирати місто, де навчатися, то багатьом із вас хочеться потрапити у великі міста-мільйонники: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів. Але задумайтеся на мить, стільки часу і коштів ви витрачатимете щоденно лише на переїзд від гуртожитку до навчального корпусу і назад? А в нас це безкоштовно і 5 хв переходу.
Ну то що, ми чекаємо вас у себе?!

Запрошуємо на навчання за спеціальностями:

102 Хімія
014 Середня освіта (хімія)

Освітній ступінь: Бакалавр. Термін навчання: 4 роки
Кваліфікація: інженер – лаборант хімії, вчитель хімії.

Освітній ступінь: Магістр. Термін навчання: 1,5 роки на базі ОС бакалавр.
Кваліфікація: хімік, викладач хімії.
Перспективи працевлаштування: хімічні виробництва, науково – дослідні установи хімічного профілю, лабораторії підприємств усіх галузей народного господарства, фармацевтичні заводи, викладачі хімії у вищих навчальних закладах ІІІ – IV рівнів акредитації та вчитель хімії у школах.