Спеціальність Хімія

Шановний абітурієнте!

В цьому році тобі доведеться вирішувати життєво важливі проблеми: яку професію обрати і де її здобути. Давай подумаємо разом!
Насамперед, необхідно обрати спеціальність. Вона повинна тобі приносити задоволення і забезпечувати тебе матеріально. Згоден? Хімія – наука цікава, загадкова і спроможна на диво, тому задоволення ти отримаєш. Хіміки працюють не лише в хімічній, а й металургійній, харчовій, фармацевтичній галузях, в криміналістиці… На будь-якому підприємстві є хімічна лабораторія, а, отже, і можливість для працевлаштування.
    Стосовно ВНЗ. Обирати навчальний заклад потрібно з надійною репутацією, з високим рейтингом і багаторічним досвідом. Черкаський національний університет за свою майже 100-літню історію зумів придбати сучасні навчальні корпуси, затишні гуртожитки, креативні кафе, добре оснащені спортивні і тренажерні зали, сучасні науково-дослідні лабораторії і центри, і навіть ботанічний сад і базу відпочинку в Сокирне.
     Навчальний процес фахівців-хіміків забезпечує висококваліфікований професорсько-викладацький склад, без перебільшення – світового рівня.
    Якщо ж обирати місто, де навчатися, то багатьом із вас хочеться потрапити у великі міста-мільйонники: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів. Але задумайтеся на мить, стільки часу і коштів ви витрачатимете щоденно лише на переїзд від гуртожитку до навчального корпусу і назад? А в нас це безкоштовно і 5 хв переходу.
Ну то що, ми чекаємо вас у себе?!

Запрошуємо на навчання за спеціальностями:

Спеціальність 102 Хімія

* Освітній ступінь «бакалавр»: денна форма навчання, тривалість навчання – 4 роки.

Кваліфікація: бакалавр хімії, хімік.

* Освітній ступінь «магістр»: денна форма навчання, тривалість навчання – 1 рік 4 місяці.

Кваліфікація: магістр хімії, хімік.

Перспективи працевлаштування: хімічні виробництва, науково-дослідні установи хімічного профілю, лабораторії підприємств усіх галузей народного господарства, фармацевтичні підприємства тощо.

Спеціальність 014 Середня освіта (Хімія)

Кваліфікація: бакалавр середньої освіти, вчитель хімії.

Кваліфікація: магістр середньої освіти, викладач хімії.

Перспективи працевлаштування: вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, викладачі закладів вищої освіти, заклади позашкільної освіти учнівської молоді.