Бази практик

Шановні абітурієнти !

До Вашої уваги наводимо підприємства та загальноосвітні навчальні заклади, на яких проходять практику наші студенти:

1 КУРС
      -  ДП  «Черкасистандартметрологія» (Черкаський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації);
      -  Дніпровська водозабірна станція
 с. Свідівок (КП "Черкасиводоканал" Черкаської міської ради).
2 КУРС
      -  Фармацевтична корпорація "Юрія-Фарм";
      -  Черкаський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України (НДЕКЦ);
      -  Діагностичний центр "ЛАБСЕРВІС";
      -  Лабораторії Черкаського державного технологічного університету (ЧДТУ).
3 КУРС

-  Черкаський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України (НДЕКЦ)
;
      -  КП "Черкасиводоканал" Черкаської міської ради.
4 КУРС
      -
ДП  «Черкасистандартметрологія» (Черкаський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації);
      -  Діагностичний центр "ЛАБСЕРВІС";
      -  ПАТ "АЗОТ";
      -  Загальноосвітні навчальні заклади м. Черкаси (№ 3; № 7; № 17; № 19; № 26 і № 32) та області.
КУРС
Дніпровська водозабірна станція с. Свідівок ;
      -  Лабораторії кафедри хімії та наноматеріалознавства і навчально-науковий центр фізико-хімічних експериментальних досліджень.