Пробне тестування з хімії 2021

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького  проводить тренувальне (пробне) ЗНО з хімії

 

Для учнів 11 класів та випускників минулих років Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького проводить тренувальні тестування у форматі ЗНО–2021 з хімії. Тестування відбудеться 14 березня 2021 р. (неділя).

У тестуванні можуть взяти участь усі бажаючі, хто готується до проходження зовнішнього незалежного оцінювання в 2021 році. Тестування буде проводитись у корпусі №3 Черкаського національного університету за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 79. Тестування є безоплатним і розпочинаються об 11:00.

 

Особам, які виявили бажання взяти участь у тестуванні, необхідно:

 

  1. Зареєструватися на офіційному сайті Черкаського національного університету www.cdu.edu.ua (розділ «Ресурси» – АІС «Абітурієнт»). Особам, які реєструвалися раніше у АІС «Абітурієнт», реєструватися непотрібно (зайти у систему можна під своїм логіном та паролем).
  2. Після реєстрації зайти у АІС «Абітурієнт» під своїм логіном та паролем і обрати предмети, з яких Ви бажаєте виконати тест. Після цього Ви будете зареєстровані для проходження тестування з обраних предметів. Реєстрація на тестування завершується за два дні до дати його проведення з відповідного предмету.
  3. З’явитися для проходження тестування не пізніше, ніж за 20 хвилин до його початку (тестування розпочинається об 11.00). При собі потрібно мати ручку з пастою чорного кольору. Результати тестування будуть розміщені на персональних сторінках учасників тестування.

Тестування проводиться із дотриманням протиепідемічних заходів, усі учасники повинні бути в масках. Тестування проводиться в аудиторіях університету. Однак, у випадку погіршення епідеміологічної ситуації в Черкаській області та введення додаткових обмежень, може бути прийнято рішення про проведення тестування онлайн.

 

Проїзд від залізничного вокзалу: маршрутним автобусом № 26, тролейбусом № 3 до зупинки “Університетська».

Проїзд від центрального автовокзалу маршрутними автобусами №№ 6, 26 до зупинки «Університетська».

Проїзд з центру міста: тролейбусами №№ 1, 7, маршрутними автобусами №№ 4, 11, 31 до зупинки «Університетська».

 

 Телефон: 0472 371551

Чекаємо на Вас!

  • Адреса: м. Черкаси,18031, бульвар Шевченка, 81
  • навчальний корпус № 1, 6 поверх, каб. 616, 618
  • Телефон: (0472) 37-15-51
  • Електронна пошта: bio@cdu.edu.ua