Новини

В інституті природничих та аграрних наук пройшов «Пікнік першокурсника»

 

19 вересня на навчально-науковій базі «Сокирно» першокурсників ННІ природничих та аграрних наук урочисто посвятили у студенти. Нарешті, новачки-першокурсники набули омріяного статусу — Студент!

Цього дня колектив інституту, разом з кураторами та студентами-старшокурсниками, урочисто приймав їх до студентського братства.

«Пікнік першокурсника» був організований дирекцією інституту, студентською радою та викладачем фізичної культури Ольгою Кисельовою. Захід традиційно розпочав директор ННІ природничих та аграрних наук Максим Гаврилюк вітальним словом та розповіддю про заповіді студентського життя. Протягом дня вирувала святкова і радісна атмосфера. З величезним азартом студенти робили веселу руханку, співали, танцювали, приймали участь у конкурсах і презентували свої таланти всьому інституту. Студенти старших курсів привітали першачків смачною кашею. З рук директора інституту першокурсники отримали перший атрибут студентського життя – залікові книжки.

Вітаємо першокурсників і бажаємо успішного, насиченого та результативного року!

 

ННІ природничих та аграрних наук

 

 

%AM, %05 %465 %2019 %10:%вер.

ДЕНЬ ЗНАНЬ

Колектив ННІ природничих та аграрних наук взяв участь у відзначенні Дня знань в університеті.

Керівництво університету, почесні гості, викладачі, батьки та рідні першокурсників зібралися на університетській площі, щоб привітати молодь з початком нового навчального року.

Після урочистостей першокурсники у супроводі директора та професорів інституту – Боєчка Ф. Ф. та Білоножка В. Я. вирушили на свою першу університетську лекцію. Її темою було «На шляху до 100-річчя…».

Вітаємо з Днем знань студентів, викладачів та співробітників інституту!

Дорогі наші першокурсники! Попереду нове життя: знайомства, емоції, друзі, нові виклики й досвід. Попереду перспективи й нові вершини! В добру путь!

 

УНІВЕРСИТЕТ ПРЕДСТАВИВ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «АГРОНОМІЯ» НА АГРОШОУ-2019

 

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького взяв участь у ІІІ Міжнародній агропромисловій виставці AGROSHOW Ukraine 2019. На ній було представлено спеціальність «Агрономія», за якою буде здійснюватися підготовка фахівців в університеті з вересня 2019 року.

Цього року свято відбувається в стилі AgroCarnaval. Участь у ньому беруть представники відомих компаній в Україні та закордоном. Вражає представлений ними парад техніки та демонстрація найсучасніших технологій.

– Виставка наочно продемонструвала, що агропромисловий комплекс є одним із найбільших секторів економіки який активно розвивається та модернізується. Застосовує новітні технології і потребує нових спеціалістів. Саме тому, реагуючи на потребу ринку праці, ми і започатковуємо підготовку фахівців за спеціальністю «Агрономія». Навчання буде здійснюватися за принципами дуальної освіти, поєднуючи теоретичні знання із практичною підготовкою на підприємствах, причому на останніх студенти будуть проводити більше часу, – говорить ректор Черкаського національного університету Олександр Черевко.

— В університеті ми маємо достатню кількість фахівців, які забезпечать підготовку агрономів, адже у нас працюють доктор сільськогосподарських наук, професор Володимир Білоножко та кандидати наук–аграрники. Дуже важливо, що ми маємо вагомі здобутки в галузі агрономії. Так, наші викладачі є авторами свідоцтв на сорти рослин, патентів на корисні моделі щодо способів вирощування різних сільськогосподарських культур, інших патентів та наукових публікацій в галузі агрономії, — додає директор ННІ природничих та аграрних наук Максим Гаврилюк.

Варто відмітити також, що студенти ННІ природничих та аграрних наук працюють на заході волонтерами.

 

ТРИВАЄ СТАЖУВАННЯ СТУДЕНТІВ ІНСТИТУТУ В ПОЛЬЩІ

 

Вже другий рік поспіль студенти ННІ природничих та аграрних наук мають можливість взяти участь у програмі академічного обміну із Гуманітарно-природничим університетом ім. Яна Длугоша в Ченстохові (Польща).

Цього року це студент 3 курсу спеціальності Середня освіта (Біологія) Андрій Бараболін, магістрантка спеціальності Хімія Ірина Калашник, студент 3 курсу спеціальності Хімія Станіслав Кадетов.

Для студентів це унікальна можливість здобути нові знання та навички, зануритись в освітнє середовище іншої країни, опанувати польську мову та познайомитись з культурою та іншими визначними місцями Польщі.

Бажаємо нашим студентам успішного стажування!

ННІ природничих та аграрних наук відсвяткував День інституту

 

Колектив ННІ природничих та аграрних наук відзначив 89-у річницю з дня утворення – у 1930 році в Черкаському інституті народної освіти було створено природничий факультет.

Традиційно святкові заходи з нагоди утворення підрозділу були приурочені до весняних екологічних свят. Одне з них встановлено ООН та відзначається 22 квітня – День Землі.

24 квітня колектив інституту – студенти, викладачі та співробітники провели святкові заходи на навчально-науковій базі «Сокирно». Їх організаторами виступила студентська рада інституту. Програма була насиченою та емоційною. Студенти у гумористичній формі представляли номери на тему «Ми та наш інститут через 30 років», а викладачі представили постановку, в якій розповіли про себе та інститут, яким він був 30 років тому. Студентські команди змагалися у різноманітних спортивних конкурсах, організованих викладачем ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я Ольгою Івановою. За участі студентів та викладачів було проведено баскетбольний матч. Усі охочі взяли участь у конкурсі на краще селфі та мали час для приготування страв на мангалі. Первинна профспілкова організація ЧНУ імені Богдана Хмельницького з нагоди свята привітала колектив інституту подарунковим сертифікатом.

Інститут сьогодні – це не тільки якісне навчання та гарантоване працевлаштування, це партнерське середовище між викладачами та студентами. Під час святкування Дня інституту студенти та викладачі мали чудову нагоду неформального спілкування та можливість дізнатися більше про різноманітні таланти кожного. 

 

ННІ природничих та аграрних наук

Сторінка 1 із 130

Чекаємо на Вас!

  • Адреса: м. Черкаси,18031, бульвар Шевченка, 81
  • навчальний корпус № 1, 6 поверх, каб. 616, 618
  • Телефон: (0472) 37-15-51
  • Електронна пошта: bio@cdu.edu.ua