Кафедра військової підготовки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відсвяткувала перший випуск.

31 липня 2018 року випускники кафедри прийняли Військову присягу на вірність народу

України. Серед них – біологи Андрій Батюк і Яна Буртова та еколог Дмитро Комлєв.

За два роки навчання в Черкаському національному студенти опанували стройові прийоми та Статути Збройних Сил України, тактичні прийоми ведення бойових дій, вивчили новітні зразки військової техніки та зброї, навчилися працювати з особовим складом військового підрозділу. Випускники кафедри військової підготовки мали змогу під час польових виїздів удосконалювати свої навички з вогневої підготовки, топографії, експлуатації бронетанкової техніки та озброєння, військової психології.

Пишаємося нашими студентами, бажаємо кар’єрногозростання, військової звитяги, миру і спокою.

18 серпня 2018 року (субота) навчально-науковий інститут природничих наук запрошує батьків першокурсників на збори. Вони відбудуться об 11:00 в ауд. 626 навчального корпусу №1 (бул. Шевченка, 81).

Під час зборів батьки отримають детальну інформацію про особливості навчання в університеті, правила стипендіального забезпечення, додаткові освітні послуги тощо.

Батькам буде надано консультацію щодо успішної адаптації першокурсників до навчання у закладі вищої освіти.

Будемо раді Вас бачити!

З 12 липня починається подача заяв та документів на спеціальності ННІ природничих наук Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Прийом документів здійснюється приймальною комісією за адресою: бул. Шевченка, 81, навчальний корпус №1, каб. 312. Нагадаємо, що вступники на 1 курс бакалавра подають заяви в електронному вигляді. Вступники на основі диплома молодшого спеціаліста та бакалавра – в паперовому вигляді.

Для надання особистих консультацій у період з 12 липня до 4 серпня 2018 року Ви можете зв’язатися з директором інституту Гаврилюком Максимом Никандровичем через скап. Наше ім’я: nniprirodn. Телефонуйте у робочі дня з 12 до 13 год. Якщо Ви зателефонуєте в інший час, ми обов’язково з Вами зв’яжемось пізніше. Ви також можете зателефонувати за номером (0472) 37-15-51 або 063 5585982, за останнім номером можна задати запитання через Viber або Telegram;

Для надання консультацій вступникам в університеті щодня (крім неділі) працює консультаційний центр. Більше інформації про його діяльність за посиланням: https://www.cdu.edu.ua/informatsiya/abiturientam/oholoshennia-ta-operatyvna-informatsiia/3763-konsultatsiinyi-tsentr-pryimalnoi-komisii.html

Для допомоги вступникам на 1 курс ступеня бакалавра на базі університету діє пункт реєстрації електронних заяв, де Вам можуть надати консультацію щодо створення електронного кабінету та подачі електронної заяви. Більше інформації за посиланням: http://www.cdu.edu.ua/news/5216-na-bazi-cherkaskoho-natsionalnoho-diie-punkt-reiestratsii-elektronnykh-zaiav.html

Запрошуємо Вас на навчання до ННІ природничих наук!

У Черкаському національному 27 червня відбулися урочистості з нагоди випуску бакалаврів. Цього року в ННІ природничих наук 65 студентів отримали дипломи бакалаврів за спеціальностями: біологія, екологія та хімія. Серед них 5 студентів отримали дипломи з відзнаками. Це: Бабенко Анна, Лавріненко Катерина, Сапсай Тетяна, Завтура Дар’я і Калашник Ірина.

Серед випускників – переможниця Всеукраїнської олімпіади з біології та конкурсу студентських наукових робіт біолог Катерина Лавріненко, учасники програми академічного обміну з Академією імені Яна Длугоша (Польща) Ірина Пасічник та Ірина Калашник. Чимало випускників вже успішно працюють за фахом, суміщаючи навчання з роботою.

Вітаємо бакалаврів із завершенням навчання за освітнім ступенем бакалавра і отриманням дипломів. Пишаємося здобутками всіх наших випускників та запрошуємо на навчання до магістратури!

РОЗШИРЕНО ПЕРЕЛІК СЕРТИФІКАТІВ ДЛЯ ВСТУПУ НА 1 КУРС

До уваги абітурієнтів – 2018!

З метою розширення можливостей вступу абітурієнтів на спеціальності ННІ природничих наук, розширено перелік сертифікатів. Це стосується можливостей вступу на контракт.

Якщо ви не маєте необхідного переліку сертифікатів для вступу за державним замовленням, ви можете подати заяву на контракт з іншим переліком сертифікатів (див. таблицю).

СЕРТИФІКАТИ ЗНО, НЕОБХІДНІ ДЛЯ ВСТУПУ

спеціальність

на бюджетну форму навчання

на контрактну форму навчання

091 Біологія

• біологія,

• хімія або іноземна мова

• біологія,

• хімія, або іноземна мова, або математика, або історія України

101 Екологія

• хімія або географія

• біологія,

• хімія, або географія, або математика, або історія України

102 Хімія

• хімія,

• математика або фізика

• історія України,

• хімія, або математика, або біологія, або фізика

152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка

• математика,

• фізика або іноземна мова

• математика,

• фізика, або іноземна мова, або географія, або історія України

014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)

• хімія або математика

• біологія,

• хімія, або математика, або історія України

014 Середня освіта (Хімія)

• хімія,

• біологія або математика

• історія України,

• або хімія, або біологія, або математика

Нагадаємо, що у 2018 році подача документів на 1 курс за освітнім ступенем бакалавра здійснюється в електронному вигляді.

БУДЬТЕ УВАЖНИМИ!

ПАМ’ЯТАЙТЕ, що навчання за контрактом Ви можете обрати одразу, або вже після оголошення результатів зарахування на бюджетну форму навчання. Але, щоб не втратити свій шанс, при подачі документів в електронній формі ЗРОБІТЬ ОДРАЗУ ДВІ ПОЗНАЧКИ: «ВСТУП ЗА ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ» ТА «ВСТУП ЗА КОНТРАКТОМ».

Бажаємо успіху! Чекаємо в ННІ природничих наук!

Сторінка 1 із 126