Новини

%PM, %12 %589 %2020 %13:%груд.

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні, спричиненої поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), відповідно до рекомендацій Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12 жовтня 2020 року, а також листа Міністерства освіти і науки України від 12 жовтня 2020 року № 1/9-576, з 15 жовтня 2020 року в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького запроваджується дистанційне навчання.

Дозволяється проведення передбачених навчальними планами лабораторних робіт та практичних занять у відповідних лабораторних приміщеннях та аудиторіях з дотриманням протиепідемічних заходів.

При цьому учасники освітнього процесу повинні дотримуватися вимог, встановлених наказами від 13 жовтня 2020 року № 189 «Про тимчасове запровадження дистанційного навчання», від 20 вересня 2020 року № 170 «Про протиепідемічні заходи на період карантину» та іншими локальними актами університету щодо обмежувальних заходів у період карантину.

Детальна інформація про навчання за дистанційною формою навчання розміщено на сайті ЧНУ на сторінці «Електронний університет»: https://cdu.edu.ua/res/elektronnyi-universytet.html

Розклад занять для студентів ННІ природничих та аграрних наук за дистанційною формою навчання розміщено за посиланням: https://teach.cdu.edu.ua/var_shedule/pn/

Усі матеріали з кожного предмету розміщено на платформі Гугл-клас: https://classroom.google.com/u/0/h

Кожен студент та викладач університету має корпоративну електронну пошту, адресу якої можна знайти за посиланням: https://script.google.com/macros/s/AKfycbzLidpsa8BCOR2ByY2uPTWdO3OkpNFbfISoWii_LszriXNAmOQ/exec

Додатково з питань організації освітнього процесу в умовах дистанційного навчання радимо звертатись до кураторів академічних груп, завідувачів кафедр, заступника директора з навченої роботи (доц. Титаренко Л.М.) та в дирекцію інституту.

 

Дирекція

 

%AM, %28 %383 %2020 %08:%лип.

ВСТУП – 2020

СТАРТУЄ ВСТУПНА КАМПАНІЯ – 2020

 

До уваги абітурієнтів, які вступають на основі повної загальної середньої освіти для здобуття освітнього ступеня бакалавра.

В ННІ природничих та аграрних наук Ви можете здобути фах за однією з 6 спеціальностей. Більше про них читайте за посиланням: https://ipn.cdu.edu.ua/index.php/abitur-menu:

* 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини),

* 014 Середня освіта (Хімія),

* 091 Біологія,

* 101 Екологія,

* 102 Хімія,

* 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка,

* 201 Агрономія.

Перелік сертифікатів ЗНО, необхідних для вступу на всі спеціальності, дивіться тут: https://ipn.cdu.edu.ua/index.php/abitur-menu

Основні етапи вступної кампанії та алгоритм дій для вступників:

- Починаючи з 1 серпня створити електронний кабінет вступника на сайті ez.osvitavsim.org.ua («Відповіді на запитання бакалавра 2020»).

- У період з 13 по 22 серпня подати документи (сформувати електронні заяви у своєму електронному кабінеті). Однак є винятки певних категорій вступників, які подають заяви паперово («Правила прийому»).

- У період з 23 по 27 серпня – очікуємо результатів конкурсу.

- 27 серпня електронна база оприлюднить списки, рекомендованих до зарахування за державним замовленням (зайти в свій електронний кабінет і перевірити статус свої заяв).

- Вступники, які отримали рекомендацію до зарахування за державним замовленням (у особистому кабінеті буде запис «рекомендовано до зарахування» за однією із заяв), до 18-00 31 серпня повинні принести оригінали документів у відбіркову комісію. Пакет документів може бути надісланий поштою, однак слід врахувати, що може бути часова затримка під час пересилання ваших документів до приймальної комісії.

- Вступники, які не отримали рекомендацію до зарахування за державним замовленням (у особистому кабінеті відсутній запис «рекомендовано до зарахування»), до 18-00 6 вересня повинні принести оригінали документів у свою комісію та укласти договір про надання освітніх послуг (для осіб, які не досягли 18-річного віку, обов’язкова присутність одного із батьків вступника). Пакет документів може бути надісланий поштою, однак слід врахувати, що може бути часова затримка під час пересилання ваших документів до приймальної комісії.

- Очікувати повідомлення від приймальної комісії про зарахування.

Більше інформації – на сайті університету: http://cdu.edu.ua/informatsiya/abiturientam.html?view=article&id=8070%3Aalhorytm-dii-vstupnyka-na-osnovi-povnoi-zahalnoi-serednoi-osvity&catid=569&fbclid=IwAR3W_YSfDAfAFrwSlJVeVcAybY7zlSr_nwphhsfPGEVWFvYFDN_ZEA1u1P8

 

Інформація для вступників на здобуття освітнього ступеня магістра

В ННІ природничих та аграрних наук Ви можете здобути фах за однією з 8 освітніх програм:

* 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини),

* 014 Середня освіта (Хімія),

* 091 Біологія (Біологія),

* 091 Біологія (Лабораторний аналіз),

* 101 Екологія (Екологія),

* 102 Хімія (Хімія),

* 122 Комп’ютерні науки (Управління проектами)

* 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка (Якість, стандартизація та сертифікація).

Основні етапи вступної кампанії:

Терміни подачі документів – 5-22 серпня 2020 року

Вступні випробування з фаху – 17 або 25 серпня

Вступне випробування з іноземної мови (для спеціальностей 014 Середня освіта) – 26 серпня

 

Інформація для вступників на основі диплома молодшого спеціаліста

 

В ННІ природничих та аграрних наук Ви можете вступити на 2 або 3 курс (денна або заочна форми навчання) для здобуття освітнього ступеня бакалавра за наступними спеціальностями:

* 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини),

* 014 Середня освіта (Хімія),

* 091 Біологія,

* 101 Екологія,

* 102 Хімія,

* 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка,

* 201 Агрономія.

Основні етапи вступної кампанії:

Терміни подачі документів – 13-22 серпня 2020 року

Вступні випробування з фаху – 26 серпня.

 

ЗАПРОШУЄМО УЧНІВ 11 КЛАСУ ДО УЧАСТІ В ОЛІМПІАДІ

 

З метою виявлення обдарованих вступників, надання їм допомоги у виборі професії, реалізації їх здібностей, залучення до здобуття вищої освіти Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького проводить Всеукраїнську олімпіаду закладу вищої освіти з біології, хімії, математики та фізики.

До участі в олімпіаді допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в 2020 році.

За результатами Олімпіади вступникам можуть бути нараховані додаткові бали (від 1 до 20) під час конкурсного відбору до ННІ природничих та аграрних наук Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького.

Бали за олімпіаду додаються до балів сертифікату ЗНО з одного з предметів.

Спеціальності та предмети олімпіади:

* 201 Агрономія – біологія, хімія або математика

* 014 «Середня освіта (біологія та здоров’я людини)» – біологія, хімія або математика;

* 014 «Середня освіта (хімія)» – хімія, біологія або математика;

* 091 «Біологія» – біологія або хімія

* 101 «Екологія» – біологія або хімія

* 102 «Хімія» – хімія або математика

* 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» – математика або фізика

 

Олімпіада проходитиме у два тури – дистанційний і очний.

 

Етапи олімпіади:

* реєстрація учасників – до 20 квітня 2020;

* виконання завдань дистанційного туру – 16 березня – 20 квітня 2020; оприлюднення результатів – до  27 квітня 2020;

* очний тур буде проходити 16 і 17 травня 2020 (за графіком);

* оприлюднення результатів – до 25 травня 2020.

 

Реєстрація учасників олімпіади здійснюється за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdTRt8J49FS9aVgPi51-Dp7oQJXtMVsIQWa9u5k2Io6OkQOmA/viewform

Завдання дистанційного туру розміщено на сайті ЧНУ: https://cdu.edu.ua/informatsiya/abiturientam/vstup-2020/olimpiada-chnu-2020.html

 

Відповіді на завдання дистанційного туру слід надіслати одним із варіантів:

в електронному форматі на е-адресу відповідного предмета:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (біологія)

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (математика)

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (фізика)

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (хімія)

у паперовому форматі за адресою:

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, бульвар Шевченка, 81, м. Черкаси, 18031 (з приміткою «Олімпіада»)

 

Більше інформації про Олімпіаду на сайті ЧНУ: https://cdu.edu.ua/informatsiya/abiturientam/vstup-2020/olimpiada-chnu-2020.html

 

Телефони приймальної комісії ЧНУ для довідок: (067) 83 09 612, (063) 80 32 971, (0472) 50 25 27

 

Всеукраїнська олімпіада Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького чекає на розумних і талановитих учнів!

 

 

%AM, %29 %496 %2020 %10:%січ.

Пробне тестування

Черкаський національний запрошує випускників шкіл на тренувальне тестування у форматі ЗНО з біології та хімії

 

 Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького проводить тестування у форматі ЗНО–2020 з хімії та біології. Тестування відбудуться:

з хімії – 9 лютого 2020 р. (неділя);

з біології – 23 лютого 2020 р. (неділя).

У тестуванні можуть взяти участь усі бажаючі, хто готується до проходження зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році. Тестування буде проводитись у корпусі №3 Черкаського національного університету за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 79. Тестування є безоплатним і розпочинаються об 11:00.

 

Особам, які виявили бажання взяти участь у тестуванні, необхідно:

 

  1. Зареєструватися на офіційному сайті Черкаського національного університету www.cdu.edu.ua (розділ «Ресурси» – АІС «Абітурієнт»). Особам, які реєструвалися раніше у АІС «Абітурієнт», реєструватися непотрібно (зайти у систему можна під своїм логіном та паролем).
  2. Після реєстрації зайти у АІС «Абітурієнт» під своїм логіном та паролем і обрати предмети, з яких Ви бажаєте виконати тест. Після цього Ви будете зареєстровані для проходження тестування з обраних предметів. Реєстрація на тестування починається 22 січня і завершується за два дні до дати його проведення з відповідного предмету.
  3. З’явитися для проходження тестування не пізніше, ніж за 20 хвилин до його початку (тестування розпочинається об 11.00). При собі потрібно мати ручку з пастою чорного кольору. Результати тестування будуть розміщені на персональних сторінках учасників тестування.

 

ННІ природничих та аграрних наук, навчально-методичний відділ

 

Телефон для довідок: (0472) 56-56-04

Протягом жовтня – грудня 2019 року при ННІ природничих та аграрних наук функціонувала хіміко-біологічна школа для старшокурсників. Щосуботи викладачі інституту проводили для учнів цікаві заняття з ботаніки, зоології, клітинної біології, генетики, екології, аналітичної, неорганічної та органічної хімії, а також з метрології.

Заняття охоплювали як теоретичний матеріал, так і практичні завдання. Учні мали можливість працювати з мікроскопами, різноманітними препаратами та зразками, проводити досліди в хімічних лабораторіях. Участь у заняттях хіміко-біологічної школи дозволила учням отримати нові знання та навички, які знадобляться як під час підготовки до ЗНО, так і для участі в роботі Малої академії наук, олімпіадах тощо.

Заняття хіміко-біологічної школи у ІІ семестрі розпочнуться у суботу 18 січня 2020 року.
Нагадаємо, що заняття є безкоштовними та проходять щосуботи на 11:00 в навчальному корпусі №1 (бульвар Шевченка, 81).

Сторінка 1 із 131

Чекаємо на Вас!

  • Адреса: м. Черкаси,18031, бульвар Шевченка, 81
  • навчальний корпус № 1, 6 поверх, каб. 616, 618
  • Телефон: (0472) 37-15-51
  • Електронна пошта: bio@cdu.edu.ua