%AM, %16 %373 %2018 %07:%січ.

ВИПУСК МАГІСТРІВ

28 грудня 2017 року в університеті відбувся випуск магістрів. Урочистості для колективу ННІ природничих наук відбулися в Черкаському обласному будинку вчителя.

Дипломи отримали 51 випускник, з них 19 – з відзнакою. За дорученням ректора випускників привітав та вручив дипломи проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності, професор Сергій Валерійович Корновенко. У святковій родинній обстановці магістрів також вітали: директор інституту М.Н. Гаврилюк, куратори О.В.

Спрягайло та В.І. Бойко, а також батьки. Випускники підготували презентації зі спогадами про своє студентське життя. Родзинкою свята став виступ ансамблю «Хрещатик» обласного будинку вчителя.

Колектив інституту бажає випускникам міцного дродов’я, успішного кар’єрного росту та сімейного благополуччя.

Ми завжди раді Вас бачити в Alma mater!

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького допомагає вступникам у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання. За ініціативи університету, у неділю, 17 грудня 2017 року, на базі ННІ природничих наук відбулось безкоштовне пробне тестування з хімії. У тестуванні взяли участь близько 100 осіб із Черкас та Черкаської області.

Відповіді на тести розміщено на нашому сайті за посиланням: https://ipn.cdu.edu.ua/index.php/abitur-menu/vidpovidi- zno-khimiia

У лютому 2018 року планується проведення пробного тестування з біології.

Сподіваємось, що пробне тестування допоможе вступникам краще підготуватися та успішно скласти ЗНО-2018.

З нагоди Міжнародного дня студентів Управління у справах сім’ї, молоді та спорту відзначило кращих студентів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. За активну життєву позицію, патріотизм, розбудову молодіжної політики та активну участь у студентському житті вони отримали почесні грамоти.

2 листопада 2017 р. у ННІ природничих наук пройшов ознайомчий етап семінару-тренінгу, організованого в рамках співпраці ННІ природничих наук Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького з БО «Екологія-право-людина».

МБО «Екологія-Право-Людина» – ця еколого-правова організація, заснована у 1994 року як громадське об’єднання юристів та екологів, яке правовими методами захищає довкілля та екологічні права громадян в Україні та у всьому світі.

17-19 жовтня студенти-магістранти спеціальностей «Біологія» та «Хімія» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, що спеціалізуються на лабораторному аналізі, стали учасниками Української лабораторної школи у м. Київ.

Українська лабораторна школа – це спеціалізовані майстер-класи на діючому обладнанні, що проходили у рамках X Міжнародної виставки LABComplEX «Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. Hi-Tech».

Організаторами заходів є Національна академія медичних наук України, Лабораторна та метрологічна служби НАМН, міжінститутський Референтний лабораторний центр НАМН, Всеукраїнська Асоціація клінічної хімії та лабораторної медицини, ДУ «Національний науковий центр «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска НАМН України, компанія Laboratory Marketing Technology.

Сторінка 1 із 122