Новини

21 вересня 2017 року на навчально-науковій базі «Сокирно» відбулася посвята першокурсників ННІ природничих наук у студенти.

У дружній атмосфері студентська рада організувала для першокурсників різноманітні конкурси та квести, а вони, у свою чергу, мали можливість продемонструвати свої таланти у художній самодіяльності та спорті. Директор інститут Максим Гаврилюк вручив першокурсникам один з атрибутів студента – студентські квитки. Студенти на чолі з кураторами Наталією Назаренко та Олегом Погребняком частували всіх приготовленою власноруч кашею.

Пікнік першокурсника став чудовою нагодою для неформального спілкування студентів між собою та зі своїми викладачами.  

Під час святкування Дня міста у складі університетської родини ННІ природничих наук на ярмарку професій представив свої спеціальності та провів майстер-класи.

Викладачі та студенти інституту пропонували всім охочим відчути себе справжнім природничниками. Біологи надавали можливість зазирнути у мікросвіт за допомогою світлових мікроскопів, а також пограти у гру «По слідах диких тварин». Хіміки, розповідаючи про свою спеціальність, надавали можливість провести різноманітні хімічні реакції на визначення речовин. Екологи розважали дітлахів грою «Хто де живе?» та розкривали значення різних організмів у природних екосистемах. Фахівці з якості та стандартизації пропонували порівняти якість ковбасних виробів органолептичними методами та ознайомитись із підходами щодо визначення якості продукції.

Серед гостей експозиції інституту були: ректор ЧНУ Олександр Черевко, міський голова Анатолій Бондаренко, ректор ЧДТУ Олег Григор, директор Черкаської ТРК «Рось» Михайло Калініченко, народні депутати Олег Петренко та Микола Томенко та сотні мешканців Черкас.

Першого вересня у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулися святкові заходи з нагоди Дня знань.
У святковій лінійці взяли участь першокурсники, які цього року вступили до лав студентів ННІ природничих наук. 
Цього року інститут поповнився 167 студентами. 
Щиро вітаємо їх зі вступом до університету та приєднанням до родини ННІ природничих наук!
Бажаємо Вам успіхів у навчанні, нових досягнень та здобутків.              

Колектив інституту

Вівторок, 18 липня 2017 10:51

Екологічний менеджмент

Бакалаврів і спеціалістів різних спеціальностей запрошуємо на навчання у магістратуру на спеціальність «Екологія», спеціалізація «Екологічний менеджмент».

Наші випускники стануть фахівцями, здатними здійснювати управління лісовими й водними екосистемами, сталим розвитком сільськогосподарських угідь та природоохоронних територій. Програма спеціалізації складена у відповідності до потреб регіональної політики і дозволить випускникам займати посади в установах і організаціях різного спрямування.

Цікаве навчання, фахові викладачі, практичне спрямування навчального процесу, широкі можливості працевлаштування. Приходьте, ми Вас чекаємо!

 

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького стартувала вступна кампанія. Вже зранку біля кабінету 312 (корпусу №1) відбіркової комісії Навчально-наукового інституту природничих наук зібралися вступники.
Їх чимало, хоч цьогоріч заяви й документи на вступ до бакалаврату подаються в електронному вигляді. Хтось із абітурієнтів вирішив скористатися допомогою фахівців консультаційного пункту приймальної комісії ЧНУ, хтось бажає особисто подивитися, в яких умовах навчатиметься. Немало й тих, хто вступає на базі дипломів молодшого спеціаліста та бакалавра.
Нагадаємо, що ННІ природничих наук запрошує на навчання за спеціальностями:
091 Біологія
014 Середня освіта (біологія)
101 Екологія
102 Хімія
014 Середня освіта (хімія)
152 Метрологія та інформаційно вимірювальна техніка
122 Комп’ютерні науки та інформаційні технології

Сторінка 1 із 119

Чекаємо на Вас!

  • Адреса: м. Черкаси,18031, бульвар Шевченка, 81
  • навчальний корпус № 1, 6 поверх, каб. 616, 618
  • Телефон: (0472) 37-15-51
  • Електронна пошта: bio@cdu.edu.ua
  • ninova@ukr.net