%AM, %19 %457 %2010 %09:%бер.

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!

Спеціальність «Біологія»

Швед Надію, тема: «Вплив помірного фізичного навантаження на показники клітинного імунітету»

Науковий керівник − доцент кафедри молекулярної біології та біохімії Соколенко В. Л.

Спеціальність «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування»

Бондар Юлію, тема: «Систематизація основних ареалів радіонуклідів: оцінка екологічного ризику на фоні відновлення аграрних формувань Черкаської області

Науковий керівник − професор, завідувач кафедри екології та основ с.-г. Білоножко В. Я.

Спеціальність «Хімія»

Баришнікова Гліба, тема: «Квантово-хімічне дослідження геометричної та електронної будови, оптичних і коливальних спектрів поглинання сенсибілізуючих барвників для фотоелектричних перетворювачів на основі монобіпіридильних комплексів Ru(II)»

Науковий керівник − професор, завідувач кафедри органічної хімії, якості та стандартизації Мінаєв Б. П.

Зичимо подальших успіхів студентам та їхнім керівникам, а також перемоги у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.