Новини

%AM, %15 %473 %2010 %10:%квіт.

Акція «Первоцвіт»

Протягом березня − квітня 2010 р. в ННІ природничих наук проходить акція «Первоцвіт». У акції активну участь приймають студенти-екологи та біологи на чолі з викладачами кафедри екології та основ сільського господарства. Акція є щорічною та проводиться в університеті з 2001 р.
Метою акції є охорона та збереження рідкісних декоративних рослин через пропагування їх охорони, охорона місць зростання підсніжника складчастого, як виду, занесеного до Червоної книги України, формування у населення дбайливого ставлення до природних ресурсів.
Протягом десяти днів 20 студентів інституту, викладачі Спрягайло О.В., Титаренко Л.М., Конограй В.А., а також випускник-еколог Саєнко К. здійснюють безпосередню охорону місць зростання підсніжника складчастого в лісовому урочищі «Холодний Яр». Дієву допомогу у проведенні акції надає директор філіалу «Холодний яр» Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» Легоняк Б.В.
Разом з працівниками екологічної інспекції здійснюються рейди по м. Черкаси з метою виявлення фактів продажу рослин, занесених до Червоної книги України. Проводиться велика роз’яснювальна робота − здійснюються виступи у школах, проводяться бесіди з мешканцями сіл урочища Холодний Яр.
Пам’ятайте, що у акції можуть брати участь кожний. Головне що може зробити кожен – не зривати ранньоквітуючі рослини та не купувати ці квіти. Відмовся від букету, збережи первоцвіти!

Чекаємо на Вас!

  • Адреса: м. Черкаси,18031, бульвар Шевченка, 81
  • навчальний корпус № 1, 6 поверх, каб. 616, 618
  • Телефон: (0472) 37-15-51
  • Електронна пошта: bio@cdu.edu.ua