%AM, %15 %474 %2010 %10:%квіт.

Презентація монографії про екомережу

6 квітня 2010 р. у конференцзалі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького проходила презентація нещодавно виданої монографії «Екологічна мережа Центрального Придніпров’я». Її авторами є: Бащенко Михайло Іванович − доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри екології та основ сільського господарства ЧНУ, директор Черкаського інституту агропромислового виробництва НААН; Гончар Олексій Федорович − кандидат сільськогосподарських наук, директор Черкаської дослідної станції звірівництва та мисливствознавства Черкаського інституту агропромислового виробництва НААН; Лавров В.В. −  доктор сільськогосподарських наук, Інститут агроекології НААН, Дерій Сергій Іванович − кандидат біологічних наук, доцент кафедри екології та основ сільського господарства ЧНУ.

У представленні презентації взяли участь: проректор з навчально-виховної роботи ЧНУ доцент Бойко В.І., начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Черкаській області Хоменко В. М., директор ННІ природничих наук, доцент Гаврилюк М.Н. та автори монографії. На заході також були присутні викладачі та студенти університету, представники мас-медіа.
Монографія є першою розробкою регіональної екомережі в Середньому Придніпров’ї