Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_sigpro has a deprecated constructor in /var/www/virtual/ipn.univer.ck.ua/html/plugins/content/jw_sigpro/jw_sigpro.php on line 19
%AM, %18 %400 %2011 %08:%січ.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Cтудентами ННІ природничих наук Ващенко О.В та Коробко О.О. напрямку підготовки «Екологія та агробіологія» проведено заняття з учнями Фізико-Математичного ліцею присвячене Всесвітньому дня боротьби зі СНІДом, яке проводится в усіх країнах світу 1 грудня.

Мета проведення даної акції - ознайомлення учнів з проблемою поширення цієї хвороби, її динамікою росту та особливостями передачі та профілактики поширення хвороб

Лекція була проведена серед 7-х класів даного ліцею. Оскільки цей вік вважається перехідним, тому саме зараз потрібно формувати певну поведінку світосприйняття у дітей, яка згодом допоможе вибрати правильний шлях у підлітковому і дорослому віці.

В цілому лекція пройшла доволі успішно, колектив слухачів брав активну участь в обговорені даної проблеми, після чого було проведено анкетування учнів по даній темі.