%PM, %16 %569 %2017 %12:%лист.

В інституті пройшов перший етап семінару-тренінгу

2 листопада 2017 р. у ННІ природничих наук пройшов ознайомчий етап семінару-тренінгу, організованого в рамках співпраці ННІ природничих наук Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького з БО «Екологія-право-людина».

МБО «Екологія-Право-Людина» – ця еколого-правова організація, заснована у 1994 року як громадське об’єднання юристів та екологів, яке правовими методами захищає довкілля та екологічні права громадян в Україні та у всьому світі.

Спікером семінару-тренінгу був еколог Петро Тєстов, який спеціалізується на питаннях охорони природно-заповідних територій, збереженні біорізноманіття, природоохоронному менеджменті та сталому веденню лісового господарства. Петро особисто відвідав більшість національних природних парків і заповідників України та заповідні об’єкти ряду країн світу – США, Німеччини, Чехії, Словачинни.

Протягом трьох годин активного спілкування Петра Тєстова зі студентами спеціальності «Екологія» було порушено ряд актуальних екологічних питань, пов’язаних з охороною і збереженням біологічного різноманіття, формуванням екомережі, основними підходами до природоохоронного менеджменту в Україні та світі, роботи громадських організацій та перспектив гармонізації українського природоохоронного законодавства з екологічним законодавством Європейського Союзу.

Протягом наступних зустрічей планується проведення практичних занять у природних умовах та здійснення спільних обстежень ряду територій лісових масивів, степових ділянок та водно-болотних угідь з оцінкою можливостей включення їх до об’єктів природно-заповідного фонду Черкаської області.