%PM, %26 %988 %2017 %22:%лист.

Студенти інституту отримали грамоти

З нагоди Міжнародного дня студентів Управління у справах сім’ї, молоді та спорту відзначило кращих студентів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. За активну життєву позицію, патріотизм, розбудову молодіжної політики та активну участь у студентському житті вони отримали почесні грамоти.

Серед нагороджених – студентки 4 курсу спеціальності «Біологія» Катерина Лавріненко та Анастасія Кравцова.

Від імені обласної влади грамоти вручив ректор університету, Олександр Володимирович Черевко. Він побажав молодим людям, щоб роки студентства були найщасливішою і найяскравішою порою.

Колектив ННІ природничих наук вітає студентів із почесними відзнаками та бажає подальших успіхів у навчальній, науковій та громадській діяльності.