%AM, %16 %373 %2018 %07:%січ.

ВИПУСК МАГІСТРІВ

28 грудня 2017 року в університеті відбувся випуск магістрів. Урочистості для колективу ННІ природничих наук відбулися в Черкаському обласному будинку вчителя.

Дипломи отримали 51 випускник, з них 19 – з відзнакою. За дорученням ректора випускників привітав та вручив дипломи проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності, професор Сергій Валерійович Корновенко. У святковій родинній обстановці магістрів також вітали: директор інституту М.Н. Гаврилюк, куратори О.В.

Спрягайло та В.І. Бойко, а також батьки. Випускники підготували презентації зі спогадами про своє студентське життя. Родзинкою свята став виступ ансамблю «Хрещатик» обласного будинку вчителя.

Колектив інституту бажає випускникам міцного дродов’я, успішного кар’єрного росту та сімейного благополуччя.

Ми завжди раді Вас бачити в Alma mater!