%AM, %03 %472 %2018 %10:%жовт.

В інституті відбувся «Пікнік першокурсника»

27 вересня на навчально-науковій базі «Сокирно» університету відбувся «Пікнік першокурсника» студентів ННІ природничих наук. Це традиційне свято в інституті, під час якого відбувається посвята першокурсників у студенти.

Розпочалося свято веселою руханкою під керівництвом викладача фізичної культури Гармаш О.І. Офіційну частину традиційно розпочав директор ННІ природничих наук Гаврилюк М.Н. вітальним словом та розповіддю про заповіді студентського життя. Надзвичайно цікавими цьогоріч були спортивні конкурси – з непередбачуваними завданнями та участю кураторів. Куратори також «здавали екзамени», «приймали міні-сесію» та були учасниками спортивних змагань. Кожна група представила себе, подала на конкурс своє селфі та видобула залікові книжки в результаті квесту. Смачною кашею почастували першачків студенти старших курсів. Родзинкою свята стала гумористична «Посвята в студенти».

Галерея зображень