Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_sigpro has a deprecated constructor in /var/www/virtual/ipn.univer.ck.ua/html/plugins/content/jw_sigpro/jw_sigpro.php on line 19
%AM, %14 %494 %2019 %10:%лют.

ЗАПРОШУЄМО НА БЕЗКОШТОВНЕ ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ З БІОЛОГІЇ

ННІ природничих наук Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького організовує для вступників безкоштовне пробне тестування з біології.

Пробне тестування у форматі зовнішнього незалежного оцінювання з біології відбудеться 24 лютого, у неділю, об 11:00.

Тестування буде проводитись у корпусі № 3 Черкаського національного університету за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 79.

Особам, які виявили бажання взяти участь у тестуванні, необхідно:

1. Зареєструватися на офіційному сайті Черкаського національного університету www.cdu.edu.ua (розділ «Ресурси» – «Сайти університету» – АІС «Абітурієнт»). Особам, які реєструвалися раніше в АІС «Абітурієнт», реєструватися не потрібно (зайти у систему можна під своїм логіном та паролем).
  2. Після реєстрації зайти в АІС «Абітурієнт» під своїм логіном та паролем і обрати предмет, з якого особа бажає пройти тестування (біологія). Реєстрація на тестування вже відкрита і завершується 21 лютого.
  3. З’явитися для проходження тестування не пізніше, ніж за 20 хвилин до його початку (тестування розпочинається об 11:00). При собі потрібно мати дві ручки з пастою чорного кольору.

Телефон для довідок: (0472)-56-56-04.