%PM, %13 %659 %2019 %14:%бер.

ЗАПРОШУЄМО УЧНІВ 11 КЛАСУ ДО УЧАСТІ В ОЛІМПІАДІ

З метою виявлення обдарованих вступників, надання їм допомоги у виборі професії, реалізації їх здібностей, залучення до здобуття вищої освіти Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького проводить Всеукраїнську олімпіаду закладу вищої освіти з біології, хімії, математики та фізики.

До участі в олімпіаді допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в 2019 році.

За результатами Олімпіади вступникам можуть бути нараховані додаткові бали (від 1 до 20) під час конкурсного відбору до ННІ природничих та аграрних наук Черкаського національного університету. Бали нараховують при поданні документів за такими спеціальностями:

Спеціальність

Предмет олімпіади

014 «Середня освіта (біологія та здоров’я людини)»

Біологія, хімія або математика

014 «Середня освіта (хімія)»

Хімія, біологія або математика

091 «Біологія»

Біологія або хімія

101 «Екологія»

Біологія або хімія

102 «Хімія»

Хімія або математика

152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка»

Математика або фізика

201 Агрономія

Біологія, хімія або математика

Олімпіада проходитиме у два тури – дистанційний і очний.

Етапи олімпіади:

* реєстрація учасників – до 18 квітня 2019

* виконання завдань дистанційного туру – 18 березня – 21 квітня 2019

* очний тур буде проходити 11 і 12 травня 2019 (за графіком)

* оприлюднення результатів – до 17 травня 2019.

Реєстрація учасників олімпіади здійснюється за посиланням:

: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfnUhyfQavTerwXsjXZki73m-BTx2XnOHgYvPYRAyCi_9dyhg/viewform

Завдання дистанційного туру розміщено на сайті ЧНУ: http://www.cdu.edu.ua/informatsiya/abiturientam/vstup-2019/olimpiada-chnu-2019.html

Відповіді на завдання дистанційного туру слід надіслати одним із варіантів:

в електронному форматі на е-адресу відповідного предмета:

в паперовому форматі за адресою:

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, бульвар Шевченка, 81, м. Черкаси, 18031 (з приміткою «Олімпіада»)

Більше інформації про Олімпіаду на сайті ЧНУ: http://www.cdu.edu.ua/informatsiya/abiturientam/vstup-2019/olimpiada-chnu-2019.html

Всеукраїнська олімпіада Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького чекає на розумних і талановитих учнів!