Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_sigpro has a deprecated constructor in /var/www/virtual/ipn.univer.ck.ua/html/plugins/content/jw_sigpro/jw_sigpro.php on line 19
%AM, %27 %526 %2019 %11:%трав.

УНІВЕРСИТЕТ ПРЕДСТАВИВ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «АГРОНОМІЯ» НА АГРОШОУ-2019

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького взяв участь у ІІІ Міжнародній агропромисловій виставці AGROSHOW Ukraine 2019. На ній було представлено спеціальність «Агрономія», за якою буде здійснюватися підготовка фахівців в університеті з вересня 2019 року.

Цього року свято відбувається в стилі AgroCarnaval. Участь у ньому беруть представники відомих компаній в Україні та закордоном. Вражає представлений ними парад техніки та демонстрація найсучасніших технологій.

– Виставка наочно продемонструвала, що агропромисловий комплекс є одним із найбільших секторів економіки який активно розвивається та модернізується. Застосовує новітні технології і потребує нових спеціалістів. Саме тому, реагуючи на потребу ринку праці, ми і започатковуємо підготовку фахівців за спеціальністю «Агрономія». Навчання буде здійснюватися за принципами дуальної освіти, поєднуючи теоретичні знання із практичною підготовкою на підприємствах, причому на останніх студенти будуть проводити більше часу, – говорить ректор Черкаського національного університету Олександр Черевко.

— В університеті ми маємо достатню кількість фахівців, які забезпечать підготовку агрономів, адже у нас працюють доктор сільськогосподарських наук, професор Володимир Білоножко та кандидати наук–аграрники. Дуже важливо, що ми маємо вагомі здобутки в галузі агрономії. Так, наші викладачі є авторами свідоцтв на сорти рослин, патентів на корисні моделі щодо способів вирощування різних сільськогосподарських культур, інших патентів та наукових публікацій в галузі агрономії, — додає директор ННІ природничих та аграрних наук Максим Гаврилюк.

Варто відмітити також, що студенти ННІ природничих та аграрних наук працюють на заході волонтерами.