%PM, %23 %594 %2019 %13:%вер.

В інституті природничих та аграрних наук пройшов «Пікнік першокурсника»

19 вересня на навчально-науковій базі «Сокирно» першокурсників ННІ природничих та аграрних наук урочисто посвятили у студенти. Нарешті, новачки-першокурсники набули омріяного статусу — Студент!

Цього дня колектив інституту, разом з кураторами та студентами-старшокурсниками, урочисто приймав їх до студентського братства.

«Пікнік першокурсника» був організований дирекцією інституту, студентською радою та викладачем фізичної культури Ольгою Кисельовою. Захід традиційно розпочав директор ННІ природничих та аграрних наук Максим Гаврилюк вітальним словом та розповіддю про заповіді студентського життя. Протягом дня вирувала святкова і радісна атмосфера. З величезним азартом студенти робили веселу руханку, співали, танцювали, приймали участь у конкурсах і презентували свої таланти всьому інституту. Студенти старших курсів привітали першачків смачною кашею. З рук директора інституту першокурсники отримали перший атрибут студентського життя – залікові книжки.

Вітаємо першокурсників і бажаємо успішного, насиченого та результативного року!

ННІ природничих та аграрних наук

Галерея зображень

Інші матеріали: « ДЕНЬ ЗНАНЬ