Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_sigpro has a deprecated constructor in /var/www/virtual/ipn.univer.ck.ua/html/plugins/content/jw_sigpro/jw_sigpro.php on line 19
%AM, %29 %499 %2019 %10:%груд.

Хіміко-біологічна школа іде на канікули

Протягом жовтня – грудня 2019 року при ННІ природничих та аграрних наук функціонувала хіміко-біологічна школа для старшокурсників. Щосуботи викладачі інституту проводили для учнів цікаві заняття з ботаніки, зоології, клітинної біології, генетики, екології, аналітичної, неорганічної та органічної хімії, а також з метрології.

Заняття охоплювали як теоретичний матеріал, так і практичні завдання. Учні мали можливість працювати з мікроскопами, різноманітними препаратами та зразками, проводити досліди в хімічних лабораторіях. Участь у заняттях хіміко-біологічної школи дозволила учням отримати нові знання та навички, які знадобляться як під час підготовки до ЗНО, так і для участі в роботі Малої академії наук, олімпіадах тощо.

Заняття хіміко-біологічної школи у ІІ семестрі розпочнуться у суботу 18 січня 2020 року.
Нагадаємо, що заняття є безкоштовними та проходять щосуботи на 11:00 в навчальному корпусі №1 (бульвар Шевченка, 81).

Галерея зображень