Кафедра екології та агробіології

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_sigpro has a deprecated constructor in /var/www/virtual/ipn.univer.ck.ua/html/plugins/content/jw_sigpro/jw_sigpro.php on line 19

Склад кафедри

Наукова діяльність

Нагороди та відзнаки

Дисципліни кафедри

Навч. та вироб. практики

Виїзні заняття

Публікації викладачів

Відгуки студентів

Відгуки випускників

Працевлаштування випускників

Сучасний світ дуже мінливий і потребує нашої постійної уваги. Для того, аби йти в ногу з часом, ми щодня маємо слідкувати за новинками науки й техніки, політики й економіки. Ми будуємо пристрої, здатні рухатися за межі Сонячної системи чи проникати всередину клітини, замінити людині її серце на штучне або викликати землетрус. Ми навчили автомобіль їздити без водія, а потужний комп’ютер можемо носити в кишені.

Проте використання технічних досягнень, на жаль, не завжди полегшує людині життя. Частішають урагани, засухи і повені. З’являються нові захворювання. Назавжди зникають види живих організмів, а іноді й цілі ландшафти. На фоні тривожних новин і повідомлень люди почуваються непевно й незахищено.

Як ніколи раніше, існує нагальна потреба формування і дотримання людиною правил взаємовідносин із Природою. Саме тому, абсолютно логічною і надзвичайно потрібною є діяльність екологів – людей, здатних повноцінно усвідомити рівень сучасних небезпек, всебічно їх дослідити, оцінити та запропонувати моделі поведінки суспільства і можливості виживання людства.

Справжньому екологу завжди знайдеться робота, адже для того, щоб рятувати Світ, необхідно добре розумітися на тому, як він влаштований. Щоденні дослідження і відкриття, яскраві враження і емоції, відчуття своєї потрібності і важливості чекають на всіх, хто ступив на цікавий і захопливий шлях природоохоронця.

Олександр Васильович Спрягайло,
завідувач кафедри екології та агробіології,
кандидат біологічних наук, доцент

Інші матеріали: « Склад кафедри