Кафедра екології та агробіології

Відгуки студентів

Відгуки випускників

Працевлаштування випускників

Сучасний світ дуже мінливий і потребує нашої постійної уваги. Для того, аби йти в ногу з часом, ми щодня маємо слідкувати за новинками науки й техніки, політики й економіки. Ми будуємо пристрої, здатні рухатися за межі Сонячної системи чи проникати всередину клітини, замінити людині її серце на штучне або викликати землетрус. Ми навчили автомобіль їздити без водія, а потужний комп’ютер можемо носити в кишені.

Проте використання технічних досягнень, на жаль, не завжди полегшує людині життя. Частішають урагани, засухи і повені. З’являються нові захворювання. Назавжди зникають види живих організмів, а іноді й цілі ландшафти. На фоні тривожних новин і повідомлень люди почуваються непевно й незахищено.

Як ніколи раніше, існує нагальна потреба формування і дотримання людиною правил взаємовідносин із Природою. Саме тому, абсолютно логічною і надзвичайно потрібною є діяльність екологів – людей, здатних повноцінно усвідомити рівень сучасних небезпек, всебічно їх дослідити, оцінити та запропонувати моделі поведінки суспільства і можливості виживання людства.

Справжньому екологу завжди знайдеться робота, адже для того, щоб рятувати Світ, необхідно добре розумітися на тому, як він влаштований. Щоденні дослідження і відкриття, яскраві враження і емоції, відчуття своєї потрібності і важливості чекають на всіх, хто ступив на цікавий і захопливий шлях природоохоронця.

Олександр Васильович Спрягайло,
завідувач кафедри екології та агробіології,
кандидат біологічних наук, доцент

Інші матеріали: « Склад кафедри