Працевлаштування випускників

Відгуки випускників

Працевлаштування випускників

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ВИПУСКНИКІВ

За більш, ніж 15-річний період діяльності кафедрою екології та агробіології підготовлено близько двохсот фахівців.

Отримані знання та вміння дають можливість випускникам-екологам займати посади в науково-дослідних установах технічного і природничого спрямування; державних та корпоративних установах екологічного управління; вищих навчальних закладах; лабораторіях промислових підприємств; екологічних інспекціях; інспекціях з контролю за використанням та охороною земель, захисту рослин, цивільного захисту та техногенної безпеки; установах охорони родючості ґрунтів; установах природно-заповідного фонду; аналітичних центрах прогнозування екологічної безпеки регіонів тощо.

Серед наших випускників – держслужбовці, науковці, викладачі вищих навчальних закладів, громадські активісти…

Ващенко Олександр – старший науковий співробітник Черкаської дослідної станції біоресурсів НААН України, аспірант Інституту розведення та генетики тварин ім. М.В. Зубця.

Ващишина Ольгалаборант хімічного аналізу консервного заводу «Верес».

Галушко Ольга – співробітник Національного історико-культурного заповідника «Чигирин», аспірант Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка НАНУ.

Гантковська Лідія – начальник служби охорони праці і навколишнього середовища  «ЮГцемент» – філії ПАТ «Дікергофф Цемент Україна» (м. Миколаїв).

Демидова Анастасія – фахівець І категорії лабораторії екологічної безпеки земель, довкілля та якості продукції Державної установи «Інститут охорони ґрунтів України».

Ефіменко Станіслав – головний судовий експерт з контролю якості та метрологічного забезпечення Черкаського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Заєць Руслан – викладач кафедри автоматичних систем безпеки та електроустановок Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України.

Коробко Олександр – викладач кафедри екології та агробіології Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького.

Куделіна Альона – еколог ТОВ «Екотрансінвест».

Кузьменко Ярослав – зоолог відділу «Акватераріум» Черкаського міського зоологічного парку.

Медведенко Ярослав – начальник відділу державного нагляду Державної фітосанітарної інспекції Черкаської області.

Огреба Людмила – завідувач відділу організаційно-масової роботи Черкаського обласного центру роботи з обдарованими дітьми.

Педченко Маріанна – провідний спеціаліст Управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації.

Повар Віталій – провідний спеціаліст Управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації.

Прокопюк Анна – головний спеціаліст відділу землеробства Департаменту агропромислового розвитку Черкаської облдержадміністрації.

Саєнко Костянтин – начальник відділу дозвільної системи Державної фітосанітарної інспекції Черкаської області.

Сорочан Максим – головний спеціаліст Управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації.

Ткаченко Іван – головний спеціаліст сектору оперативного контролю Державної екологічної інспекції у Черкаській області.

Цинда Роман – судовий експерт Черкаського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Чабан Дмитро – начальник радіологічної служби при Управлінні агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації.

Швед Марина – головний спеціаліст відділу екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами Державної екологічної інспекції у Черкаській області.

Шкурат Еліна – еколог ТОВ «Моринське мисливське господарство».

Яровий Владислав – головний гідротехнік відділу водогосподарських споруд та гідрогеологомеліоративних робіт Черкаського обласного управління водних ресурсів.