Відгуки студентів


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_sigpro has a deprecated constructor in /var/www/virtual/ipn.univer.ck.ua/html/plugins/content/jw_sigpro/jw_sigpro.php on line 19

Історія кафедри 

Склад кафедри

Наукова діяльність

Нагороди та відзнаки 

Дисципліни кафедри

Навч. та вироб. практики

Виїзні заняття

Публікації викладачів

Відгуки студентів

Відгуки випускників

Працевлаштування випускників

 

 

 

 

 

 

 

 

2016 рік

Я розпочала навчання в ННІ природничих наук 4 роки тому, але маю таке відчуття, що ці роки промайнули як одна мить. На той час термін «екологія» був для мене просто словом, я не мала чіткого уявлення, що буду вивчати, і які дисципліни пізнаватиму під час навчання.

Тепер я анітрохи не шкодую, що обрала саме цей університет і саме таку спеціальність. Кожного дня ми дізнаємось щось нове – про навколишнє середовище, про закони розвитку природи та життя. Ніколи наші викладачі не подавали нам «суху» теорію. Ми все розглядаємо на практиці, бачимо на власні очі. Викладачі завжди мають для нас цікаві презентації та навчальні фільми, з яких постійно отримуєш нову інформацію.

Я впевнено можу сказати, що нас навчають найкращі викладачі, котрі завжди готові допомогти, пояснити матеріал. Відчувається ставлення з їх боку до нас не лише як до студентів, а й як до особистостей, майбутніх захисників довкілля нашої країни.

Особливо мені запам’яталась наша подорож у Карпати, де усім дружнім колективом підкорили найвищу вершину українських Карпат і найвищу точку України – гору Говерлу! Не думаю, що студенти інших факультетів мають таку можливість – разом з викладачами та своїми друзями відправитись у таку незабутню пізнавальну подорож.

На першому курсі я захопилась зоологією, оскільки дуже люблю тварин, і завдячуючи моєму найкращому науковому керівнику – Гаврилюку Максиму Никандровичу, маю можливість виїжджати в наукові експедиції для оцінки видового складу птахів Черкаської області.

Процес навчання дарував і дарує мені цілий океан позитивних емоцій та незабутніх вражень. Я вдячна долі, що навчаюсь саме в ННІ природничих наук Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. 

Ірина Пуха, 4 курс

 

Ще кілька років тому і подумати не могла, що буду навчатися у цьому ВНЗ. Але я щаслива, бо цей університет подарував дорогих моєму серцю людей: найкращих друзів, одногрупників та чудових викладачів.

Юліана Мельник, 4 курс

  

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького – один з найкращих в Україні, бо дає не тільки знання, а й змінює життя кардинально. Чотири роки тому я вступила в доросле життя і розуміла, що буде важко, адже спочатку легко ніде і ніколи не буває, тим паче, коли тебе оточують дуже освічені, талановиті, добрі, щирі, розумні (ще купу епітетів можу підібрати) люди, які про тебе піклуються і завжди у всьому допомагають – наші викладачі, вони у нас найкращі.

Ніколи навіть не думала, будучи ще дитиною, що буду навчатись на еколога, але про свій вибір взагалі не шкодую, бо у нас не так як всюди, де ти цілими роками просиджуєш на парах в аудиторіях, нічого не бачиш, не помічаєш, не чуєш поруч з собою. Ми постійно десь мандруємо: екскурсії, поїздки (Львів, Карпати, Канів), де проводимо час весело, але навчаючись. А поїздку в «Холодний Яр» кожного року чекає тільки справжній еколог, бо тут ми дійсно себе такими почуваємо, будучи охоронцями підсніжників.

Загалом студентське життя дуже насичене, але всього цього не помічаєш, коли поруч з тобою найкращі друзі і найкраща група, з якою все проходить дуже швидко і мегакруто, тому не втрачайте навіть ні хвилини на роздуми, а робіть правильний вибір – і це ЧНУ!

Юлія Шаповал, 4 курс

 

За роки навчання в ННІ природничих наук я здобув навички, які в майбутньому знадобляться для здобуття професії еколога.

Мені дуже подобаються наші викладачі, які навчають нас дисциплін, що знадобляться як у роботі, так і в повсякденному житті.

За ці роки було безліч позитивних моментів, які запам’ятаються мені на все життя. Для навчання в нашому інституті створені комфортні умови для кожного.

Михайло Буркалов, 4 курс

 

 

За роки навчання в університеті я з головою поринув у студентське життя. Тут створені найкращі умови для навчання і дозвілля. Працює багато спортивних гуртків, у яких можна розкрити свій потенціал, а в подальшому – здобути нагороди.

В університеті дають гідну освіту – з такими знаннями не соромно буде влаштовуватися на роботу. Усі викладачі завжди підтримують студентів, і навіть можуть допомогти порадою в особистих питаннях.

Олександр Мосюнз, 4 курс 

 

В ННІ природничих наук мені прищепили любов до природи, зацікавили у її збереженні, відкрили багато нового у різних галузях.

Особливо хочеться відзначити виїзні заняття на підприємства та акцію «Первоцвіт» у Холодному Яру – це найяскравіші враження від навчання!

Дякую! Я дуже рада, що потрапила саме в цей університет!

Анна Шаповалова, 4 курс

  

Зараз я студент 4 курсу, але ще під час вступу я зрозумів, що ЧНУ імені Богдана Хмельницького є дуже хорошим навчальним закладом. В ННІ природничих наук для студентів створена дуже доброзичлива і спокійна атмосфера. Викладачі завжди готові допомогти, підказати. Відчувається піклування про нас.

Під час навчання викладачі вчать нас любити і берегти природу, тому і після навчання наше ставлення до довкілля вже не зміниться.

Час навчання летить дуже швидко, але згадки про університет закарбовуються в пам’яті назавжди.

Іван Крись, 4 курс

 

 

Наш університет, і особливо ННІ природничих наук подарував мені багато приємних вражень та добрих друзів. Тут я сформувався як особистість. У нас – найкращі викладачі. Я дякую викладацькому колективу за вагомий внесок у мій розвиток як справжньої людини.

Ігор Кулик, 4 курс

  

За ці  роки в ННІ Природничих наук не було жодного дня, щоб я пожалкувала про те, що тут навчаюся. Адже заняття проходять не лише в стінах університету. Наші викладачі організовують виїзні заняття, щорічну природоохоронну акцію «Первоцвіт», цікаві та пізнавальні практики, особливе враження серед яких залишає поїздка в незабутні, мальовничі Карпати – підкорені г. Маковиця, г. Хом’як, г. Кечера й найвища точка України – Говерла. Це лише частина того, що згадуєш і ніколи не зможеш забути, тому що пережиті емоції, нові знання і відчуття залишаться з тобою назавжди!

Найкращі роки мого життя – це роки навчання, проведені в університеті!

Окремо хочу висловити подяку викладачам – за розуміння, підтримку й знання, за життєву мудрість, чуйність і невичерпне терпіння. Дякую Вам, Ви найкращі!

Юлія Шмачкова, 4 курс

 

Наш інститут – дружна сім’я, яка дала мені не лише знання, а й нові знайомства, справжніх друзів, неймовірні спогади та незабутню охорону підсніжників у Холодному Яру.

Багато хто знайшов тут своє кохання, а також почав дивитися на світ інакше.

Владислав Лісецький, 4 курс

 

За роки навчання університет виховав у мені дорослу, відповідальну та самостійну людину, подарував мені багато нових знайомств, справжніх вірних друзів. Тут я набував досвіду спілкування з однолітками та викладачами і зустрів своє перше кохання.

Мені дуже подобається щороку брати участь в акції з охорони популяції підсніжника складчастого в урочищі «Холодний Яр». Я отримав безліч вражень від польової практики в Карпатах.

Університет відкрив для мене багато нових можливостей та розкрив у мені таланти, про які я навіть не здогадувався.

Євген Харченко, 4 курс

 

 

ННІ природничих наук подобається мені здруженістю всього колективу. Традиції, закладені в інституті, є добрими, теплими, тому виникає бажання берегти і примножувати їх. Враження, які я отримую під час навчання, викликають заздрість у всіх моїх друзів поза університетом.

Андрій Журавель, 4 курс

  

Здобувши освіту в іншому ВНЗ, я вирішив продовжити навчання в ЧНУ імені Богдана Хмельницького, в ННІ природничих наук. Мене приємно вразила дружня атмосфера та приязне ставлення і викладачів, і студентів до «новачка». Я швидко «влився» в студентську сім’ю.

Навчання проходить цікаво і насичено. Чого тільки вартий Холодний Яр! Побувавши там лише раз, знову мрієш про цю поїздку.

Екологи – це не лише стандартні заняття в аудиторіях. Екологи – це поїздки, екскурсії, навчальні практики, заняття в природі. Скажіть, хто ще може похвалитися подібним?

Євген Клочко, 4 курс

 

 

В ННІ природничих наук мені дуже подобається взаємодія студентів із викладачами, організація навчального процесу – особливо те, що навчання поєднується із виїзними заняттями та пізнавальними поїздками.

Студентське життя усім запам’ятовується по різному. Для мене – це найкращі роки з безліччю друзів та найкращими викладачами. 

Володимир Лавренюк, 4 курс 

2015 рік

 

Наш Університет – це місце, куди хочеться повертатися знов і знов. А наш ННІ природничих наук – це велика дружна родина.

Анна Молчанова, магістрант

 

Я люблю університет імені Богдана Хмельницького, адже він став моєю другою домівкою, в якій мені комфортно і затишно.

Я люблю ННІ природничих наук, оскільки тут я знайшла близьких та вже таких рідних для мене людей – моїх одногрупників.

Цей університет повністю змінив мій світогляд та багато чому навчив, за що я безмежно вдячна викладачам ННІ природничих наук.

Людмила Вознюк, магістрант

 

 

Я обожнюю людей, яких зустріла в стінах ЧНУ!

Я безмежно вдячна викладачам за розуміння!

Я задоволена навчальним процесом і дозвіллям!

Вікторія Гладун, магістрант

 

Я обожнюю ННІ природничих наук тому, що протягом усього навчання ми відвідали багато мальовничих куточків нашої країни.

Альона Чередник, 5 курс

 

 

Ми – Екологи! Ми – майбутнє! Давайте творити наше майбутнє разом! Тут ми пізнаємо багато цікавого, викладачі дуже добрі та мають високий професійний рівень. Ми любимо їх!

Ірина Гадар, 5 курс

 

 

Ви ніколи в житті не пожалкуєте, вступивши в університет імені Богдана Хмельницького!

Богдан Ільяшенко, 5 курс

 

 

В ННІ природничих наук класні викладачі (особливо на кафедрі екології та агробіології). Ми багато подорожуємо і цікаво проводимо час.

Ярослав Шиндор, 5 курс

 

Я люблю ЧНУ тому, що тут ніколи не буває сумно – завжди знайдуться люди, які тебе розвеселять.

Оксана Пашкевич, 5 курс

 

Наш університет дає усі можливості для розвитку особистого потенціалу студента. І велика роль у цьому належить викладачам, які роблять усе для того, щоб ми змогли реалізувати себе сповна.

У нашому ННІ природничих наук дбають не тільки про навчання студентів, а й зосереджують увагу на їхньому дозвіллі. А найголовніше – це цікаві та веселі практики, від яких залишається купа позитивних емоцій.

Юлія Сліпченко, 5 курс

 

Я обожнюю цей університет тому, що тут найкращі викладачі, які з розумінням ставляться до студентів.

Тетяна Орленко, 5 курс

 

Можливо, недописані конспекти та прослухані пари мною й забудуться, але є щось набагато важливіше, що врізалося мені в пам’ять і в серце, те, чого б я не отримала, навчаючись в якомусь іншому місці…

Дар’я Давиденко, 5 курс

 

Навчання в ЧНУ допомагає розвинути свій погляд на світ, пізнати світ і самого себе (особливо це стосується навчання в ННІ природничих наук). 

Денис Бойко, 5 курс 

Чекаємо на Вас!

  • Адреса: м. Черкаси,18031, бульвар Шевченка, 81
  • навчальний корпус № 1, 6 поверх, каб. 616, 618
  • Телефон: (0472) 37-15-51
  • Електронна пошта: bio@cdu.edu.ua