Виїзні заняття

Відгуки студентів

Відгуки випускників

Працевлаштування випускників

Навчальний процес студентів-екологів не обмежується аудиторними заняттями – поряд з традиційними формами навчання проводяться виїзні заняття на підприємства та в організації, де студенти поглиблюють знання про виробничі процеси, засоби зниження негативного впливу на навколишнє природне середовище, роботу очисного устаткування, впровадження екологічно безпечних технологій тощо.

Виїзні заняття на ПАТ «Азот», міські очисні споруди, Черкаську ТЕЦ, Дніпровську водоочисну станцію КП «Черкасиводоканал», Мокрокалигірське буровугільне родовище, ДОЧП ”Черкаситорф” Миронівський інститут пшениці ім. В.М. Ремесла, ДП «Черкасистандартметрологія», Академію пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, Чигиринське лісове господарство, Черкаське звірогосподарство та ін. сприяють закріпленню у виробничих умовах теоретичних знань, що були отримані студентами в процесі навчання.

Важливим елементом навчального процесу студентів-екологів є ознайомлення із структурою та напрямками діяльності об’єктів природно-заповідного фонду. Відвідування Карпатського біосферного заповідника, біосферного заповідника «Асканія-Нова» ім. Ф.Е. Фальц-Фейна, Канівського природного заповідника, Карпатського національного природного парку, дендропарків «Олександрія» (м. Біла Церква) та «Софіївка» (м. Умань) сприяють формуванню цілісного уявлення про сучасний стан, перспективи і проблеми розвитку заповідної справи та збереження біорізноманіття в Україні.

Студенти-екологи активно долучаються до участі у різноманітних тренінгах, семінарах, наукових та науково-практичних конференціях, зокрема: «Вода і сталий розвиток», «Сучасний стан та перспективи розвитку природно-заповідного фонду Черкаської області», «Збереження природної та історико-культурної спадщини Черкаської області», «Збереження біорізноманіття в контексті сталого розвитку», «Збереження первоцвітів Черкащини», «Проблеми якості питної води та поверхневих вод на прикладі Кременчуцького водосховища», «Якість питної води та збереження водних ресурсів, державне регулювання водокористування», «Проектний менеджмент. Фандрайзинг (пошук ресурсів)», «Новітні методи створення екологічних стежок», «Ековолонтерство як альтернативний шлях розвитку екосвідомості та громадської активності».