Аналіз металів і сплавів

Завданням вивчення предмету є освоєння студентами сучасних правильних і точних методів аналізу металів і сплавів. Ознайомлення студентів з етапами проведення хімічного дослідження методів визначення якісного складу і кількісного вмісту металів і сплавів, хіміко-аналітичні принципи і методи аналізу металів з використанням класичних гравіметричного і титриметричного методів кількісного аналізу.

Курс «Аналіз металів і сплавів» забезпечує формування наступних практичних навичок: уміння вдосконалювати існуючі і розробляти нові, більш швидкі і точні методи аналізу металів і сплавів; мати навички експериментальної роботи в лабораторії аналітичної хімії та здійснювати аналіз і статистичну обробку отриманих результатів.

Заняття проводяться в ауд. 707.  Допомагає готувати практикум та проводити лабораторні роботи ст. лаборант Костелецька Л. Г.