Підрозділи

Екотехнологія 

Викладач: к.х.н., доц. Бойко В. І.

   З дитинства ми пам’ятаємо як у казці про Попелюшку прекрасна фея навчала свого учня розділяти суміш зерен, перетворювати гарбуз на карету, мишей на коней…
   Вивчаючи таку дисципліну як «Екотехнологія» ви теж навчитеся вилучати калій хлорид із природного мінералу сильвініту, перетворювати повітря і природний газ в нітратну кислоту, амоніачну селітру і карбамід, із кухонної солі одержувати відбілюючий засіб і їдкий луг. Дізнаєтесь, чому «закипає» сталь, не досягнувши температури кипіння, і навіть самі спробуєте змоделювати майбутнє хімічне виробництво і зробите його безпечним для довкілля.
   Завданням курсу «Екотехнологія» є вияснення основних галузей застосування хімії в народному господарстві, вивчення найважливіших виробничих процесів, в ході яких отримуються засоби виробництва та предмети споживання. При вивченні курсу студенти знайомляться з сировинними ресурсами, хімізмом процесів, проводять фізико-хімічний аналіз виробництва, засвоюють процеси і апарати, в яких здійснюється процес.
   Курс «Екотехнологія» забезпечує формування наступних практичних навичок: вміння висвітлювати фізико-хімічні закономірності перебігу хіміко-технологічного процесу, визначати оптимальні параметри технологічного режиму та методи здійснення екологічно безпечних технологічних процесів.

     Заняття проводяться в ауд. 721.  Допомагає готувати практикум та проводити лабораторні роботи ст. лаборант Костелецька Л. Г.

 

Чекаємо на Вас!

  • Адреса: м. Черкаси,18031, бульвар Шевченка, 81
  • навчальний корпус № 1, 6 поверх, каб. 616, 618
  • Телефон: (0472) 37-15-51
  • Електронна пошта: bio@cdu.edu.ua