Методика викладання хімії

Завданням вивчення дисципліни є формування уявлення про методику навчання хімії як педагогічну науку про освіту, виховання і розвиток учнів у процесі вивчення хімії в загальноосвітніх навчальних закладах. При вивченні дисципліни проходить ознайомлення студентів із змістом та структурою шкільного курсу хімії, теоретичними основами його побудови, сучасними формами, методами і прийомами його викладання, матеріальною базою навчання хімії в школі.

Курс «Методика викладанні хімії» забезпечує формування наступних практичних вмінь та навичок: уміння використовувати методи і засоби навчання хімії; уміння аналізувати теми шкільного курсу хімії; уміння організовувати та проводити хімічний експеримент; уміння розв’язувати розрахункові та експериментальні задачі; уміння складати конспекти уроків з хімії різних типів.