Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_sigpro has a deprecated constructor in /var/www/virtual/ipn.univer.ck.ua/html/plugins/content/jw_sigpro/jw_sigpro.php on line 19

Основи фотохімії

Навчальна дисципліна «Основи фотохімії» передбачає формування у студентів розуміння закономірностей хімічних перетворень під дією електромагнітного випромінювання та їх ролі у природі. Прикладами фотохімічних процесів є фотосинтез органічних речовин у рослинах, перетворення кисню на озон під дією УФ-радіації Сонця тощо. Фотохімічні реакції широко використовуються в хімічній промисловості, зокрема для фотополімеризації, а також в мікроелектроніці та лазерній техніці. Завдання даної навчальної дисципліни полягає в удосконаленні фундаментальної підготовки студентів та систематизації знань щодо основних принципів та методів фотохімії.