Педагогічні технології навчання хімії в школі

Завданням вивчення дисципліни є формування уявлень про педагогічні технології як цілеспрямовану діяльність учителя щодо доцільного поєднання методів, засобів і прийомів навчання, що діють на оптимальне проектування і конструювання навчального процесу й гарантує досягнення запланованих результатів.  При вивченні курсу проходить ознайомлення студентів з відомими технологіями навчання хімії: програмованого, модульного, проектного, ігрового навчання та інтерактивними технологіями.

Курс «Педагогічні технології навчання хімії в школі» забезпечує формування наступних практичних навичок: уміння доцільно використовувати технології навчання хімії; уміння розробляти конспектів уроків із застосування  технологій навчання хімії.