Підрозділи

Фізична хімія 

Викладачі: к.х.н., доц. Шевченко О. П., Погребняк О. С., Лут О. А.

    Чому діжка з огірками замерзає за нижчої температури, ніж чиста вода? Чому яйця біля підніжжя гори зваряться швидше, ніж на вершині? Чому не можна побудувати вічний двигун? На всі ці питання ви отримаєте відповідь вивчивши фізичну хімію! 
    Предметом дисципліни є ......  
   Фізична хімія вивчає також закономірності перебігу хімічних реакцій і фізичних явищ, що їх супроводжують, тобто є теоретичною основою хімічних процесів. Дана дисципліна вивчає і пояснює основні закономірності, що визначають напрямок проходження хімічних процесів, досліджує процес рівноваги, встановлює швидкості протікання процесів, дії на них різних факторів, визначає умови отримання максимального виходу продуктів реакції.
    Фізична хімія дозволяє розв’язувати задачі ефективного управління виробництвом, інтенсифікації і автоматизації виробничих процесів, передбачати результати процесів, встановлювати умови, щоб процес йшов у бажаному напрямку.

     Заняття проводяться в ауд. 723 та  712.  Допомагає готувати практикум та проводити лабораторні роботи в якості лаборанта к.х.н. ст. викладач Литвин В. А.

 

 

Чекаємо на Вас!

  • Адреса: м. Черкаси,18031, бульвар Шевченка, 81
  • навчальний корпус № 1, 6 поверх, каб. 616, 618
  • Телефон: (0472) 37-15-51
  • Електронна пошта: bio@cdu.edu.ua