Підрозділи

Хімічний менеджмент 

Викладач: к.х.н., доц. Бойко В. І.

    Поганий той солдат, що не мріє стати генералом… Кожен випускник університету в перспективі керівник структурного підрозділу, підприємства, установи, галузі. Бути менеджером, успішним організатором виробничого процесу можна лише тоді, коли ти окрім суто професійних знань, добре володієш принципами підбору і управління кадрами, способами уникнення конфліктних ситуацій у виробничому колективі, умієш мобілізувати колектив на мозковий штурм і виконати поставлене завдання. Не останню роль в успішному просуванні компанії відіграє і знання наукових засад економіки. Іти в бізнес лише з професійними вміннями і навичками – наперед передрікати себе на конкурентну неспроможність на ринку праці. Знанням психології, діловому етикету, соціальній комунікабельності, виживанню в умовах високої конкуренції вчить «Хімічний менеджмент».
    Завданням вивчення предмету є розуміння еволюції системи управління в хімічній промисловості, вміння обґрунтовувати об'єктивні закономірності розвитку менеджменту як особливої системи управління виробництвом в умовах ринку, усвідомлення сутності праці менеджерів та фахівців управління.
    Курс «Хімічний менеджмент» забезпечує формування наступних практичних навичок: розуміння принципів організації хімічного виробництва, створення умов ефективного використання основних виробничих фондів хімічного підприємства, визначення показників ефективності відтворення основних фондів.

    Заняття проводяться в ауд. 721 Допомагає готувати практикум та проводити лабораторні роботи ст. лаборант Костелецька Л. Г.

 

Чекаємо на Вас!

  • Адреса: м. Черкаси,18031, бульвар Шевченка, 81
  • навчальний корпус № 1, 6 поверх, каб. 616, 618
  • Телефон: (0472) 37-15-51
  • Електронна пошта: bio@cdu.edu.ua