Шевченко Олександр Петрович
кандидат хімічних наук, доцент

Народився 10.08.1964 р. в смт. Чорнобай, Черкаської області.
У 1990 р. закінчив природничий факультет Черкаського державного педагогічного інституту імені 300-річчя воз’єднання України з Росією за спеціальністю «Біологія та хімія».
У Черкаському національному університеті працює з 1990 року на посадах лаборанта, асистента, викладача, старшого викладача, доцента кафедри хімії та наноматеріалознавства.
У 2009 р. захистив кандидатську дисертацію на тему: «Фізико-хімічні властивості наноструктурованих металевих електродів на основі нікелю у процесах електро-відновлення».
Наукові інтереси: електрохімічні процеси відновлення на нано-структурованих електродах типу «кластер-глобула-поверхня»; використання хронопотенціометрії з контрольованим змінним струмом для дослідження електрохімічних властивостей органічних сполук.