Баришніков Гліб Володимирович
кандидат хімічних наук, викладач

Народився 15.04.1989 р. в м. Краматорськ Донецької області.
У 2012 р. закінчив Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького за спеціальністю «Хімія».
У 2015 р. достроково захистив кандидатську дисертацію на тему: «Структурні та спектральні властивості гетероциркуленів і сенсибілізуючих барвників для фотоелектричних перетворювачів».
У Черкаському національному університеті працює з 2011 року на посадах лаборанта, викладача кафедри хімії та нано-матеріалознавства.
З лютого 2015 р. перебуває на стажуванні у Королівському технологічному інституті (м. Стокгольм, Швеція) за напрямком «Комп’ютерне моде-лювання наноматеріалів для потреб органічної електроніки та медицини».
Лауреат премії Президії Національної Академії Наук України (2012 р.), стипендіат Кабінету Міністрів України (з 2014 р.), лауреат Премії Президента України для молодих вчених (2015 р.).
Наукові інтереси: квантово-хімічне моделювання матеріалів для потреб органічної електроніки, молекулярна спектроскопія, координаційна хімія, ароматичність поліциклічних макрогетеросполук.