ННІ природничих та аграрних наук Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького пропонує студентам різноманітні програми стажування та академічного обміну

Семестрова Програма академічної мобільності (стажування) у Гуманітарно-природничому університеті імені Яна Длугоша (UJD) у Ченстохові (Польща).

Набір до Програми здійснюється у межах укладеної угоди про співробітництво Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та Гуманітарно-природничого університету імені Яна Длугоша.

За Програмою академічної мобільності студенти ЧНУ імені Богдана Хмельницького отримають можливість безкоштовного семестрового стажування в UJD.

Після завершення стажування учасникам Програми видається академічна довідка про результати навчання в UJD, які перезараховуються студенту під час сесії у ЧНУ імені Богдана Хмельницького.

Участь у Програмі академічної мобільності дає змогу ознайомитися з особливостями європейської освіти за обраним напрямом підготовки, додаткові знання в суміжних галузях, набути професійного досвіду.

Детальніше про Програму стажування на сайті UJD http://www.ujd.edu.pl/articles/view/stazeinternshipsstazuvanna

Детальну інформацію щодо участі в Програмі стажування можна отримати у ННЦ зовнішніх і міжнародних зв’язків Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького: бул. Шевченка, 81, каб. 227, тел. 37-35-71


Участь у даній програмі можуть взяти студенти спеціальностей 091 Біологія, 101 Екологія, 014 Середня освіта (біологія та здоров’я людини), 014 Середня освіта (хімія).

Нижче наведено світлини, зроблені під чаc перебування студентів ННІ природничих та аграрних наук в Гуманітарно-природничому університеті імені Яна Длугоша.

На сайті Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького в розділі «Стипендіальні програми та гранти» студенти завжди можуть знайти актуальну інформацію щодо навчання за кордоном, отамання грантів та участі в конкурсах.

Серед пропонованих програм – стипендії Німецької служби академічних обмінів (DAAD) для студентів, аспірантів, викладачів та вчених України.

Дивіться більше пропозицій за посиланням: https://cdu.edu.ua/pidrozdili/navchalno-naukovyi-tsentr-zovnishnikh-i-mizhnarodnykh-zviazkiv/proektnyi-ofis/stypendialni-prohramy-hranty/stan-uchasnykom-stypendialnoi-prohramy-vid-daad.html