Освітня програма «Лабораторний аналіз» створена в межах спеціальності 091 «Біологія та біохімія» для освітнього ступеня «Магістр». Останнім часом в області зросла кількість державних та комерційних закладів, які мають лабораторії з сучасним обладнанням. Випускники освітньої програми та студенти, що наразі навчаються за індивідуальним планом, працюють у фармацевтичній корпорації «Юрія-Фарм», на новітньому українському підприємстві з переробки та оцінки якості монофлорного та поліфлорного меду «BEEHIVE», лабораторіях виробництва консервної продукції «Central Fish», клініко-біохімічних лабораторіях міста, області (зокрема, діагностичних центрах «Labservis» та «Sinevo») та за її межами, лабораторіях ТОВ «Світ ласощів», ТОВ ПКВ «Золотоноша», ТОВ «Buasson Elit», ТОВ «Національна Горілчана Компанія», пасічного кооперативу «ПАВІК». Навчання за освітньою програмою передбачає освоєння дисциплін молекулярно-біологічного та клініко-біохімічного напряму, знання принципів лабораторної діагностики, мікробіологічних та імунологічних досліджень, основ фармакогнозії, отримання практичних навичок роботи з лабораторним обладнанням, оцінювання якості біологічної сировини.


ОСОБЛИВОСТІ ВСТУПУ У 2024 РОЦІ

Вступники на базі ОС Бакалавр мають скласти ЄВІ 2024 року з іноземної мови (зареєструвавшись у визначені МОН терміни) та фахове вступне випробування, програма якого доступна за прямим лінком нижче.
Вступ на контрактну форму навчання на основі здобутого освітнього ступеня «магістра/спеціаліста» здійснюється на основі співбесіди з іноземної мови в університеті (https://drive.google.com/file/d/1ofRalCFIj1YWlbbLoUlZUiGpDDxgrGok/view) та фахового іспиту.

Консультацію щодо освітньої програми та особливостей вступу можна отримати за номером: +380678691791

Запрошуємо стейкхолдерів та всіх охочих долучитися до обговорення ОПП Лабораторний аналіз для здобувачів 2023 року вступу. Ознайомитися з проєктом можна за посиланням
Зауваження та побажання просимо надсилати на адресу sokolenko@vu.cdu.edu.ua