Біологія завжди була на вістрі розвитку суспільства. Але останнім часом до неї звернута особлива увага всього людства, адже на неї покладаються сподівання розкриття таємниць пандемій, порятунку від хвороб, розшифрування геномів, питань довголіття, збереження біологічного різноманіття та багато іншого – надзвичайно важливого.

Біолог – одна з найпотрібніших професій на ринку праці: фахівець в наукових і промислових лабораторіях чи дослідник дикої природи; в державних органах влади чи приватних фірмах; в Україні чи будь-якій країні світу або навіть в Антарктиді. Усіх, кому небайдужі таємниці живого – ласкаво просимо до нас на навчання. Бакалаврський чи магістерський ступінь з біології – чудовий хаб сотень шляхів реалізації Ваших амбіцій!

Освітня програма «Лабораторний аналіз» створена в межах спеціальності 091 «Біологія» для освітнього ступеня «Магістр». Останнім часом в області зросла кількість державних та комерційних закладів, які мають лабораторії з сучасним обладнанням. Випускники освітньої програми та студенти, що наразі навчаються за індивідуальним планом, працюють у фармацевтичній корпорації «Юрія-Фарм», на новітньому українському підприємстві з переробки та оцінки якості монофлорного та поліфлорного меду «BEEHIVE», лабораторіях виробництва консервної продукції «Central Fish», клініко-біохімічних лабораторіях міста, області (зокрема, діагностичних центрах «Labservis» та «Sinevo») та за її межами, лабораторіях ТОВ «Світ ласощів», ТОВ ПКВ «Золотоноша», ТОВ «Buasson Elit», ТОВ «Національна Горілчана Компанія», пасічного кооперативу «ПАВІК». Навчання за освітньою програмою передбачає освоєння дисциплін молекулярно-біологічного та клініко-біохімічного напряму, знання принципів лабораторної діагностики, мікробіологічних та імунологічних досліджень, основ фармакогнозії, отримання практичних навичок роботи з лабораторним обладнанням, оцінювання якості біологічної сировини.