Борису Пилиповичу Мінаєву призначено довічну урядову стипендію за видатні заслуги у сфері вищої освіти.

Доктору хімічних наук, професору, заслуженому діячу науки та техніки, завідувачу кафедри хімії та наноматеріалознавства Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Борису Пилиповичу Мінаєву у 2021 році призначили довічну стипендію Кабінету Міністрів України.

Про це йдеться у розпорядженні Кабінету Міністрів України «Про призначення стипендій Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти» від 29 вересня 2021 р. № 1174-р.

Цьогоріч таку стипендію Уряд призначив 202-м українським науковцям. Це науково-педагогічні працівники, які зробили особистий вагомий внесок у забезпечення розвитку вищої освіти, сумлінно протягом багатьох років на високому науково-теоретичному і методичному рівні здійснювали підготовку здобувачів вищої освіти та досягли сімдесятирічного віку.

Вітаємо Бориса Пилиповича з визнанням і бажаємо плідного довголіття, нових наукових здобутків, талановитих послідовників!