Професія вчителя завжди на часі, почесна й актуальна. Обирають професію вчителя біології та основ здоров'я за покликанням, душею, любов'ю до дітей і природи, до справи, яка потребує самовіддачі та подальшого постійного особистісного саморозвитку.

Вас чекає:

- креативне студентське життя та веселе дозвілля,

- досвідчена науково-педагогічна спільнота викладачів,

- цікаві заняття та оснащені аудиторії,

- затишні гуртожитки.

Навчаючись у нас Ви маєте можливість участі у міжнародній освітній програмі подвійного диплома, додатково удосконалити свою компетентність щодо спілкування українською та іноземною мовою, набути педагогічних та психологічних знань, продовжити навчання за іншими освітніми програмами.

Завдяки можливості вільного вибору дисциплін студенти мають індивідуальні освітні траєкторії, можливість проявити креативність, творчість та самостійність, а також здійснювати науковий пошук у співпраці з науковими керівниками.

Наші випускники 100% працевлаштовані вже на останніх курсах навчання, вони працюють у ЗЗСО, коледжах, закладах позашкільної та вищої освіти, тощо.

Навчання за спеціальністю 014 Середня освіта (014.05 Біологія та здоров’я людини) здійснюється за освітнім ступенем «Бакалавр» та «Магістр».

Наші студенти навчаються за денною та заочною формами навчання. Для студентів спеціальності 014 Середня освіта (014.05 Біологія та здоров'я людини) наявні гарантовані бюджетні місця, а також навчання на умовах контракту.

У вас є можливість вступу на 2 і 3 курс навчання за ОС бакалавр на базі неповної та повної вищої освіти, а також можливість перехресного вступу на ОС магістр на базі диплому бакалавра інших спеціальностей. ОС магістр дозволяє викладати біологію та основи здоров’я у закладах освіти 3 і 4 рівнів акредитації.

Виїзні заняття-екскурсії, Біла Церква

Проведення досліджень

Кабінет біохімії та молекулярної біології

Виїзні заняття-екскурсії

Проведення заняття в вигляді екскурсії з методики

Підготовка фахівців за ОС магістр дозволяє поглибити знання сучасних досягнень біології та здоров’я людини, інноваційних технологій навчання біології та основ здоров'я у різних освітніх закладах. Вона забезпечує можливість подальшого професійного зростання.

Якщо Ви орієнтовані на інновації в педагогічній діяльності вчителя біології та основ здоров'я, на розвиток власних педагогічних умінь і навичок, необхідних для самовдосконалення і кар'єрного зростання – вам до нас.

Випускники-магістри 2020 року